Ahşap Transfer Kaplama

Ahşap Desen Transfer Kaplama
Alüminyum üzerine ahşap desen görünümü vermekte kullanılan SUBLITEX kağıt ve filmleri, gerek alüminyum  gerekse levha malzeme üzerine uygulanmaktadır. Bu şekilde kaplanmış olan profil veya levha halindeki ürünler hem bina içi dekorasyon, hem de bina dışı mimari uygulamalarda (kompozit panel, sandviç panel, profil vb) kullanılır. Ahşap desen kaplamanın yanısıra her türlü değişik desen veya tasarım kaplamak mümkündür.

Uygulamasını yapmış olduğumuz  alüminyum profil veya alüminyum levha,  uzun süre dayanıklı testlerden geçerek  hizmetiniz sunulur .Firmamızda kullanılan AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA malzemesi  Atmosferik şartlara ve güneşin ultraviyole UV ışınlarınadayanıklı ,  çevreci bir kaplama malzemesidir. AB standardlarına uygundur ve %100 geri kazanım (recycling) mümkündür.AHŞAP TRANSER DESEN KAPLI ürünler gerek  dayanıklılık gerekse  görsel olarak çevreye zarar vermeden kullanımına büyük kolaylık sağlar. AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA  alüminyum profil, alüminyum levha,  malzemelerin üzerine ahşap, mermer, granit gibi doğal malzeme görünümü verir.  AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA  isteğe göre , dizayn  edilen  yüzey görünümü  texture ,parlak ve mat  olarakta uygulanır.

Hizmet verdiğimiz sektörler  alüminyum  profil ve  alüminyum levha üretim fabrikaları  ,küpeşte , sineklik ,pileli sineklik ,pergole  sistemleri, tente sistemleri, otomatik kapı sistemleri ,cam balkon sistemleri açılır, kapanır tavan sistemleri,mobilyaprofilleri,reklam tabela profilleri,bölme ofis profilleri ,cephe profilleri panjur profilleri,kepenk profilleri gibi ürünlerin, ahşap, mermer, granit veya istenilen özel bir diğer desen görünümü vererek hem uzun ömürlü hemde estetik bir görünüm kazandırır.
AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA uygulama aşamaları firmamıza gelen profiller 1 aşama olarak profile uygun yüzey işlemden geçtikten sonra 2 aşama  polüreten transfer özelliğine sahip astar elektrostatik boya atılır 3 aşamada  ahşap desen transfer kağıdı deneyimli ekibimiz tarafından kaplanarak sevkiyat için hazırlama aşamasına geçilir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda koruyucu bant,paketleme, ve sandıklama işlemi yapılarak sevki sağlanır.
Firmamızın AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA uygulamasında 10 yıllık deneyimi  ile  siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek adına kapasitesini 2 katına artırarak 8 saat 2 vardiye ile günlük  5 ila 7 ton arası uygulama işçiliği yapma imkanı sağlanmıştır